Uygun Fiyatlı Özellikli 3 Dizüstü Bilgisayar Önerisi

0

Günümüzün teknoloji devri olduğu aşikar bir durum olup, artık tüm işler ve günlük yaşam bilgisayar üzerinden yönlendirilmektedir. Bilgisayarlar hayatlarımızın birer parçası olduğu gibi eğitim hayatında, iş hayatında her şekilde sizleri etkilemektedir. Bunun içinde evinizde veya iş yerinizde bir bilgisayarınızın olması gerekmektedir. Kendinize ait bilgisayarlarda tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabildiğiniz gibi aynı zaman da saklama alanı olarak da kullanabilirsiniz. Tabi ki bilgisayarlar her ne kadar sizlerin işini gören ve gerekli bir cihaz olsa da maalesef fiyatları da oldukça pahalıdır. Bazı uygun fiyatlı bilgisayarlar piyasada bulunsa da maalesef onlarında özellikleri yeterli değildir. Bunun için hem özellikli hem de uygun fiyatlı bilgisayar bulmak zordur. Biz sizler için özellikleri iyi ve fiyat bakımından uygun olan cihazları araştırdık ve bulduğumuz en uygun markalı bilgisayarları sizler ile paylaşacağız. Fakat atlamadan hatırlatmak isteriz ki sizlere sunduğumuz bilgisayarlar ağır programları kaldırmayabilir ve oyun için yeterli olmayabilir. Bunun için kullanacağınız alana göre değerlendirmeden almamalısınız.

  1. ACER A315 CORE İ3

Acer, bilgisayar sektöründe lider markalardan olup, kaliteli laptopları sizlere sunmaktadır. Acer, A313 CORE bilgisayarı ile muhteşem bir cihaz ortaya çıkarmış olup, İ3 işlemcisi ile sizlere her türlü kullanımı sunarken hızı ile de gözleri doldurmaktadır. Bu bilgisayarında 4 GB ram barındıran Acer markası, ekranında LED barındırarak kolay kullanım sunmaktadır. 15.6 inç boyutu ile görsel anlamda da hitap etmektedir. Fiyat olarak 1.999 TL olarak şuan satışa sunulmuştur.

  1. LENOVO IDEAPAD 320 CORE İ5

Bilgisayar markalarından kendisini ispatlamış bir diğer marka olan Lenova, günümüzde birçok kişinin bilgisayar olarak tercih ettiği kaliteli markalar arasında yer almaktadır. Lenova, Ideapad 320 Core cihazı ile kaliteli bir ürün ortaya çıkarmış olup, bu bilgisayarında İ5 işlemci kullanmıştır. 4  GB ram barındırmakta olan Lenova markalı bilgisayar aynı zaman da 15.6 inç ekran boyutu sunarak kolay kullanım hedeflenmektedir. Fiyat olarak ise 2.584 TL üzerinden şuan satışa konulmuştur.

  1. DELL INSPIRON 13 5370 INTEL İ7

Dell kaliteli bilgisayar üretici olan markalardan olup, piyasaya sunduğu ürünleri oldukça kalitelidir. Dell bu bilgisayarı ile sizlere İ7 işlemci sunmuş olup, aynı zaman da 8 GB ram ile birlikte oldukça hızlı bir bilgisayar sunmaktadır. 13,3 ekran boyutu ile kolay kullanım imkanını elde etmenizi sağlamıştır. Fiyat olarak 4.666 TL olarak satışta yerini akmaktadır.

Share.

About Author

Leave A Reply