Trend Sakal Modelleri ve Cool Sakallar

0

Trend sakal modelleri ve cool sakallar için ne yapmalı? Muhteşem sakallara sahip olmak, harika görünmeye devam etmeyi istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bunu hangi erkek istemez ki? Sakal bırakmayı sevmeyenlerin dahi güzel sakal modellerine rastlamasıyla buna yeltendiğini görebiliyoruz. Peki siz trend sakal modelleri ve cool sakallara nasıl sahip olacağınızı biliyor musunuz?

Sinekkaydı traş işinz için zorunlu değilse cool bir görünüm ve rahatlık için sakal bırakmayı deneyebilirsiniz. Son zamanın trend sakal modeli biraz bakım istiyor. Zaten son zamanların ilk sıralardan düşmeyen trendi de sakallar. Sakal uzatmaya başlamak, onları kendi haline bırakmak anlamına gelmez.

Trend Sakal Modelleri ve Cool Sakallar için Kuaför

Sakal bıraktığınızda kuaförünüz/berberinizi aksatmayın. Sakalları kendi haline bırakmak onların oldukça dağılmasına ve istemediğiniz görüntü oluşturmasına neden olacaktır. Kuaförünüzü giderek trend sakal modelleri ve cool sakallar için eksik olanı giderebilirsiniz.

Trend Sakallar İçin Geceleri Bakım Rutini

Kimileri kendiyle sıkça uğraşmamak için sakal uzatmaya karar verir. Fakat iyi sakallara sahip olmak isteyenlerin yapması gereken önemli noktalar vardır. En iyi trend sakal modelleri ve cool sakallar için saç bakımı yapıldığı gibi sakal bakımı da ihmal edilmemelidir. Sakalların sürekli nemli kalmaları, gözeneklerin açık olmaya devam etmesi oldukça dikkat edilmesi gereken bir husustur. Geceleri ve duş aldıktan sonra nemlendirici etkisi olan kremler kullanarak gözeneklerin açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Trend Sakal Modellerinde Bakımda Temizlik

Sakallarınızı temiz tutmaya özen gösterin. Bu sezon trend ve cool sakal modelleri arasına girmeye hazır olun. Sakalımız tahmin edilenden daha hızlı kirlenir. İnanmayanlar olabilir fakat sakallar kirlenmeye, çevredeki kiri emmeye ve kırıntıları toplamaya eğilimlidir. En az saçlarımız gibi onların da yıkanması gereklidir. Fakat yıkarken ticari şampuanlardaki sert kimyasalların sakalımızı kurutacağını unutmayalım. Kırılgan bir hale getirmesinin yanında fazla kaşıntı yapar. Doğal yağ bileşeni bulunan organik ürünleri sakal bakımında kullanmanızı öneriyoruz.

Trend Cool Olmada Sakal Kremi Kullanımı

Sakal kremi kullanmanın sakala verdiği müthiş etkisini bilmeyen yoktur. Sakalınız için muhteşem ürünler mevcut. Yaz mevsiminde özel nemlendirici kremler olduğu gibi kışa özel yağlar da mevcuttur. Tek yapmanız gereken düzenli bir şekilde bunu uygulama. Mesela Chris Hemsworth sakalına düzenli olarak Hindistan cevizi yağı sürüyor.

Share.

About Author

Leave A Reply