Erkek Kısa Paça Pantolon Modası

0

Günlük hayatta sokağa çıktığımız zaman erkekler için oldukça keyifli görünmelerine olanak tanıyan yeni bir akım ile karşılaştığımız gerçeğini her gün görebilmekteyiz. Birçok kişi erkeklerde kısa paça pantolon modelleri ile ilgili olumlu yorumlar yaparken özellikle 2018 yılı modasına damga vuran trendler arasında yerini almıştır.

2018 Yılında da Devam Ediyor

En çok TV programlarında sanatçıların giydiği tarz olarak karşımıza çıkan kısa paça pantolonlar gün geçtikçe sokak modası olarak karşımıza çıkmaya başladı. Özellikle 2017 yılında büyük bir kitleye hitap eden bu modeller 2018 yılında da devam ediyor. Her geçen gün kısa paça pantolon modası artmaya devam ediyor ve uzun yıllar da göreceğiz gibi gözüküyor.

Kış Aylarında Çoraplar Ön Planda

Erkeklerde kısa paça pantolon modelleri mevsimine göre farklılık gösterebiliyor. Kış aylarında daha çok desenli çoraplar gösterilerek modayı yakından takip ediyorum imajı verilebiliyor.

Yaz Aylarında Paçalar Kıvrılıyor

Mevcutta zaten kısa olarak üretilen bu pantolon modelleri yaz aylarında kıvrılarak daha da eğlenceli bir hale getirilmektedir. Özellikle sandalet ve renkli ayakkabılar tercih edilmektedir.

 2018 Yılında Daha Canlı Renkler Tercih Ediliyor

Geçtiğimiz birkaç sezon da trend olma konusunda kısa paça pantolon modelleri koyu renklerde tercih ediliyorken 2018 sezonunda daha canlı renkler tercih ediliyor. Kırmızının farklı tonları, yeşil ve turuncu önde olan renkler arasındadır.

Takım Elbiselerde de Kısa Paça Ön Planda

Sadece sokak kombinlerinde sıklıkla gördüğümüz erkeklerde kısa paça pantolon modelleri gencinden yaşlısına birçok kişinin takım elbisesinde de karşımıza çıkmaktadır. Takım elbiselerde genellikle lacivert ve mavinin çeşitli tonlarında tercih edilirken farklı bir görünüm elde etmek isteyenler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Kısa İspanyol Paça Modelleri de Trend Olma Yolunda

Modern bir görünüm elde etmek isteyenler, daha enerjik görünüme sahip olmak isteyenler modayı yakından takip ederek özellikle de 2018 yaz İspanyol kısa paça modellere yönelmektedir. Günümüz çağında erkeklerin bu denli pantolonlar tercih ederken ayakkabı seçimini de iyi bir şekilde analiz ederek yaparlarsa tadından yenmeyen bir görünüm elde edilebiliyor. Tarz olmak isteyenlerin harika bir kombin ile İspanyol paça kısa pantolon modellerine yönelebilirler.

Share.

About Author

Leave A Reply