2018 Erkek Plaj Modası

0

Plaj şıklığının ve plaj modasının sadece kadınlar tarafından takip edildiğini düşünmek yanlıştır. Erkekler de en az kadınlar kadar 2018 erkek plaj modası takibindedir ve yaz aylarının gelmesiyle beraber plaj alışverişi başlar. Plajda da şıklığından ödün vermek istemeyen erkekler plaj giysilerini ve aksesuarlarını büyük bir özenle seçiyor. Yazlık giysi alışverişine çıkan erkeklerin tercihleri arasında mutlaka mayolar da bulunuyor ve mayoda trendler yakından takip ediliyor. Yaz aylarında plajlarda çok şık kadınlar kadar özenli erkekleri de görmek mümkün oluyor.

Erkeklerin Plaj Alışverişi

Erkeklerin plaj alışverişleri kadınlarınkinden büyük farklılıklar göstermiyor. Erkekler de seçimlerini 2018 erkek plaj modası arasından yapıyor. Son yıllarda erkeklerin de modayı yakından takip etmeye başlaması ve kendilerine özen göstermeleri plajlarda da kendini gösteriyor.

Erkeklerin plaj alışverişinin içinde havlu, terlik, deniz çantası, güneş kremleri ve yaz aylarının vazgeçilmezi mayolar yer alıyor. Erkeler mayo seçiminde şıklık kadar rahatlığı da ön planda tutuyor. Deniz suyuna ve güneşe dayanıklı, rengi solmayacak kaliteli kumaştan üretilen mayolar özellikle tercih ediliyor. Slip mayolar tercih edildiği gibi şort mayolar büyük rağbet görüyor. Plajda erkeklere daha rahat hareket kabiliyeti yaratan şort mayolar yıllardır çok popüler. Çeşitli renk ve desenlerde şort mayo edinmek mümkün olduğu gibi kimi erkeklerin tercihi düz renklerden yana oluyor. Tanınmış spor markalarının tasarımı olan deniz şortlarının özellikle tercih edildiği görülüyor. Mayoların boylarını ise erkeklerin tarzları belirliyor.

Erkeklerde Mayo Kombini

Erkekler 2018 erkek plaj modası için kolay kombin edilebilecek seçimler yapıyor. Mayo ile birlikte kullanılacak tişört ve terlik seçimin kolaylaştıracak deniz şortu seçimi yapıldığı görülüyor. Pastel rengi mayolar desenli tişörtlerle, desenli mayolar ise düz tişörtlerle kombin ediliyor. Gündelik hayatında spor giyinmeyi tercih eden erkekler spor desenli deniz şortlarından yana seçim yaparken, yüzücü mayoları da bu erkekler tarafından çok tercih ediliyor. Erkek deniz şortlarında sayısız renk ve desen alternatifleri bulunuyor ve bunların arasında mutlaka kişiye hitap edecek bir tane oluyor. Erkeklerin deniz kenarında aksesuar kullanmayı sevdiği de görülüyor. Bu amaçla deri bileklik ve kolyeler erkekler tarafından çok tercih ediliyor.

Share.

About Author

Leave A Reply