2018 Erkek İş Kombinlerinde Yeni Moda

0

Erkeklerde bu yıl sık sık göreceğimiz iş kombinlerinin vazgeçilmez parçası pardösüler olacak. Özellikle ayak bileklerine kadar uzanan pardösü modelleri ile erkekler eski Avrupa modasına bir geri dönüş yapıyorlar. Genellikle kadınlarda görmeye alıştığımız pardösü modelleri bu yıl erkeklerin iş kıyafetlerinde. 2018 erkek iş kıyafetleri kombinleri  pardösü içine giyilen takım elbiselerden oluşmakta. Genellikle pardösü renklerinde ve desenlerinde ise klasik renkler yerine daha canlı renkler göreceyiz. Özellikle beyaz, mavi, mor gibi renkler erkek pardösü modellerinde sık sık kullanılacak. Desen olarak da pötikare ve çizgili modellere sık sık yer verilmiştir.

Erkek Takım Elbiselerinde Devrim

Bu yıl erkek takım elbiselerinde alışkın olmadığımız desenleri görüyoruz. Erkek modası bu yıl oldukça renkli ve büyük desenlere sahip. Özellikle mor renginin tonlarına erkek takım elbiselerinde çok fazla yer verilmiştir. Pembe ve mordan oluşan pötikare desenli takım elbiseler erkek iş kıyafetleri 2018 modellerinde çok sık görülecek. Bu yıl erkek takım elbiselerinde en çok dikkatleri çeken ise kırmızı takım elbiseler. Kırmızı takım elbiseleri genellikle bayanlarda sık sık görürken bu yıl Paris moda haftasında erkek modellerde de kırmızı takım elbiseler görüldü ve bu modeller oldukça dikkat çekti.

Erkek İş Kıyafetleri

Erkeklerin iş kıyafetlerinde aksesuar olarak ise gene iş çantaları çok sık kullanılacak. Bu iş çantalarının yanı sıra bel çantalarını da bu yıl çok sık göreceğiz. Geçmişten günümüze gelen bu bel çantaları takım elbiseler ile kullanılacak. Erkek iş kıyafetleri arasında dikkatleri çeken bir diğer aksesuar ise ayakkabılar. Bu yıl kare kundura modelleri iş kıyafetlerinin tamamlayıcı parçası olacak. Ayrıca bu ayakkabılardaki zincir detayları da oldukça dikkat çekiyor. 2018 yılında erkek iş kıyafetlerinde oldukça renkli değişimler gözleniyor. Özellikle takım elbiselerin renkleri oldukça dikkat çekici. Erkek iş kıyafetlerinde dikkatleri çeken bir diğer detay ise şortlar. Yaz ayları için takım elbiselerin, ceketlerin altına şort kullanımını çok sık göreceğiz. Ceket, şort takımları bu yazın favori parçalarından olacak. Özellikle şortların altına kullanılan kare kundura ayakkabılar ile oldukça ilginç görüntüler de ortaya çıkacak.

Share.

About Author

Leave A Reply