Yılın İkonu: Johnyy Depp

0

Favori film ikonu ödüllerinde yılın ikonu Johnyy Depp seçilmiştir. Depp kariyerine 1984 yılında başlamıştır ancak günümüze gelene kadar kendi sürekli bir şeyler katarak ilerlemiştir. Birçok filmde yer alan Depp bir sürü karaktere bürünmüştür. Oynadığı karakterlerle adeta bütünleşmektedir. Şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Depp her oynadığı filmlerde kendinden söz ettirmiştir.

Johnyy Depp’in Oynadığı Filmler

Johnyy Depp’in oynadığı filmler genel olarak aksiyon tarzındadır. 53 yaşındaki olmasına rağmen halen oynadığı filmlerin en çok izlenenler arasına girmesini sağlamaktadır. Johnyy Depp’in oynadığı filmler arasında en ikonik rolü Kaptan Jack Sparrow’dur. 2003 yılında canlandırdığı film ile beraber birçok filmde başrol olarak yer almıştır. Son yıllarda en çok izlenen filmlerden olan Karayip Korsanlarındaki rolü ile genç kızların sevgilisi haline gelmiştir. Oyunculukta sınırı olmayan Depp Hollywood da kendinden oldukça söz ettirmektedir. Yılın ikonu Johnyy Depp Hollywood ikonu olarak da anılmaktadır. Depp farklı tarzı ve kişiliği ile de kendinden söz ettirmektedir. Çok tutulan bu film kariyerindeki belki de en önemli noktalardan birisidir. 21 Jump Street Johnyy Depp’in oynadığı filmlerden ilkidir ve bu film onun tanınmasını sağlamıştır. Bu film sayesinde televizyon sektörüne giren Depp halen adından söz ettiren ünlü bir aktör olmuştur.

Johnyy Depp’in Yaşamı

Birçok konuda kendinden söz ettiren Johnny Depp’in yaşamı da çok konuşulmuştur. Sadece film sektöründe olduğu kadar özel yaşantısında da kendinden söz ettiren Depp son zamanlarda boşanma davasıyla gündeme gelmektedir. Yaşamı boyunca birçok suçlama ile karşı karşıya gelmiştir. Bunlardan birisi eşine şiddet uyguladığı yönündeki suçlamalardır ve bu konuda hayranlarının onun yanında olmasını bilmenin mutlu ettiğini yaptığı bir açıklama da belirtmiştir. Johnyy Depp yaşamı boyunca hayranlarının desteği sayesinde ayakta kalabildiğini belirtmiştir. Çalkantılı yaşamı le adından söz ettirmiş olsa da Depp sinema sektörünün en iyileri arasındadır. Yılın ikonu Johnyy Depp Amerikan Moda Tasarımcılar Birliği tarafından moda ikonu olarak da seçilmek istenmiş ve kendine özgü tarzı ile de bu konu da kendinden söz ettirmiştir.

Share.

About Author

Leave A Reply