Yeni Moda İkonu Tolga Sarıtaş

0

Son zamanlarda ekranlarda sık sık gördüğümüz yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş, ismini altın harflerle moda dünyasına da kazımayı başardı. Özellikle mavi gözleri ile dikkatleri çeken yakışıklı oyuncu, cool ve sade tarzı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Olabildiğince spor ve şık kıyafetler tercih etmeye çalışan genç adam, giydiği her şeyi kendine yakıştırıyor. Genç kızların sevgilisi haline dönüşen bu isim özellikle yeşil rengini çok sık kullanıyor ve bu renk gözlerini oldukça güzel yansıtıyor. Tolga Sarıtaş ceketi ile de oldukça konuşulan bir isim. Oldukça şık kombinlere de imza atan oyuncu özellikle ceketleri ile dikkat çekiyor. Genellikle kaşe ve kadife ceket modelleri tercih eden yakışıklı oyuncu, Blazer tarzında spor kombinleri ile de oldukça beğeni topluyor.

Tolga Sarıtaş Sakalı

Tolga Sarıtaş sadece giyimi ile de değil sakalları ile de bir ikon haline gelmiştir. Hafif kirli sakal ve bıyık bırakan genç adam bu haliyle oldukça yakışıklı ve cool görünüyor. Sarı teni ve saçları ile de bu cool görünümü tamamlanıyor. Ekranların aranan ismi haline dönüşen yakışıklısı oyuncu oyunculuğu gereği sakallarını kesse de ona bu kirli sakal modeli oldukça yakışıyor. Tolga Sarıtaş sakalı artık gençler arasında bir moda olmuş durumda. Özellikle yakışıklı oyuncunun bu kirli sakal modeli, şimdiden gençler arasında ikon olmuş durumda.

Tolga Sarıtaş Saçları

Tolga Sarıtaş, sarışın teni ve renkli gözleri ile dikkatleri çeken, genç kızların sevgilisi olan yetenekli bir oyuncu. Genç oyuncu saçları, sakalı, gözleri, giyimi, her şeyi ile kendinden oldukça söz ettiriyor. Gençler arasında bir ikon haline dönüşen yakışıklı oyuncunun özellikle saçları oldukça beğenilmekte. Altın sarısı saçları ile genç kızların kalbinde taht kuran yakışıklı oyuncunun bu saç rengini elde etmek için genç erkeklerde saçlarını boyatmaya başlamıştır. Çık kumral ve sarı ışıltılı saçları ile Tolga Sarıtaş oldukça dikkat çeken yeni neslin beğenisini kazanmış bir yetenek. Tolga Sarıtaş saçları ile de artık gençler arasında bir ikon haline dönüşmüştür. Baştan ayağa beğenilen genç adam tarzı ile bir jön edasında ilerlemekte.

Share.

About Author

Leave A Reply