Türkiye’nin Moda İkonu Kerem Bürsin

0

Türkiye’nin son yıllarda en dikkat çeken oyuncusu ve modeli olan Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde modaya da atılarak ünlü markaların modelliğini üstlenmeye başladı. Hem oyunculuğu hem de modelliğinde oldukça başarılı olan Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. 1999 yılında ailesiyle birlikte Amerika’ya yerleşen Kerem Bürsin,  İskoçya, Endonezya, birleşik Arap emirlikleri, Malezya, Teksas, Boston ve Los Angeles gibi birçok farklı ülkenin şehirlerinde yaşamıştır. Marlon Brando’ya benzeyen ünlü oyuncu benzetildiği kişi hakkında pek fikri olmadığını söyleyerek idolünün Paul Newman ve tarzına hayranlık duyduğunu açıkladı. Sadelik ve spor giyimden yana olan Kerem Bürsin, Paul Newman’ın basic ve şıklığı bir araya getirmesine hasta olduğunu da ekledi. Jean pantolonlar ve t—shirt tamamen bir tarzdır diyen moda ikonu Kerem Bürsin, özgün ve stil sahibi adamları beğendiğini açıkladı.

Kendisi de oldukça basic ve rahat giyimiyle dikkat çekerken aynı zamanda özel gecelerde şıklığı da kendiyle bütünleştirerek gözler önüne seriyor. Moda İkonu Kerem Bürsin, ‘ the Bürsin tarzı’ diye adlandırdığı oldukça basit ve çabasız yaptığı kombinleri için zaman ayırmadığını sadece blue Jean üzerine t- shirt ve üzerine de bir gömlek benim için yeterli diyor. Tarzında en çok dikkat ettiği nokta V yakalı t- shirtleri olduğunu söyledi. ‘Dekolte insanıyım V yaka t- shirt her zaman iş görür’ diyen Bürsin, insanların içerisinde rahat hissettikleri her kıyafetin kendisine yakıştığını söyleyerek oldukça iddialı konuşuyor.

Sevdiği bir parçayla zor vedalaşırım diye Bürsin gerçekten bizlerinde magazinlerde gördüğümüz gibi her zaman rahat ve salaş giyimiyle göz kamaştırıyor. Son 2 yıldır Mavi’nin modeli olan Bürsin, pantolon ve t-shirtlerinin çoğunu markasından alıyor ve sadece aksesuarlarını dışarıdan aldığını söylüyor. Moda ikonu Kerem Bürsin, ‘kıyafet alırken markaya önem vermem güzelse bir kıyafet benim için markasının önemi yoktur’ diyerek aynı zamanda marka takıntısı olmadığını göstermiş oluyor. Alışverişe en çok annesiyle çıkmaktan hoşlanan Kerem Bürsin sevgilisi Serenay Sarıkaya hanımefendiler ile de alışverişe gittiğini fakat annesi olmadan alışverişe gitmek istemediğini de ekliyor. Stil konusunda erkeklerin kendilerine dürüst olmaları gerektiğini savunarak, erkeklere mesaj veriyor. ‘Her şeyi değil sadece kendinize yakışanı giyin’ diyor.

Share.

About Author

Leave A Reply