New York Moda Haftası Erkek Sonbahar/Kış 2017-2018 Defilesi

0

Bu moda haftası New York’ta yapılmakta olup moda severlerin ilgiyle takip ettiği defilelerden oluşmaktadır. New York moda haftasında erkeler için seçilmiş pek çok farklı dizaynlarda tekstil ürünleri çok beğeni toplayacak. Farklı erek tarzlarının göze çarptığı bu defilede erkeklerinde artık kadınların kullandığı pek çok giyim ürününü kullandığı gözlemlenmektedir. New York moda haftası erkek sonbahar/kış 2017-2018 defilesi sizlere bambaşka bir erkek stili sunacaktır.

New York Moda Haftası Erkek Modası

Bu sezon 2018 erkek kış ve sonbahar modasında çok fazla bayan dokunuşları görülmektedir. Bayanların çok fazla kullandıkları pardösüleri artık ereklerde kullanmaya başlayacak. Ayak bileklerinize kadar uzanan bu pardösüler Hugo Boss dâhil pek çok markanın vitrinlerinde yer etmiş durumda. Bu kış erkeklerde sık sık bu pardösülerden göreceğiz. New York moda haftası erkek sonbahar/kış 2017-2018 defilesi ile ilk dikkat çekecek olan detay bu uzun bileklere kadar olan pardösüler olacaktır. Aynı zamanda geçmişten bugüne gelen bir desen olan ekosede erkek kıyafetlerinde sık sık rastlayacağımız bir detay olacak. Özellikle takım elbiselerde çok sık karşımıza çıkacak olan bu ekose tekrar hayatımıza girecek. Kabanlarında ekose desenleri ile üretilmesiyle artık sokaklar ekose dolacak. Dar slim takım elbiselere alışık olduğumuz geçtiğimiz sezon ürünü olan takım elbiseler artık bol ve salaş olacak. Bu tarz da çok dikkat çekecek gibi gözüküyor.

Erkek Modasındaki Değişimler

Bu sezon en çok moda olan oversıze yani büyük beden kıyafetler. Erkek modasını ele geçirmiş olan oversıze ürünler hırkalarda, ceketlerde dikkatimizi çekmektedir. New York moda haftası erkek sonbahar/kış 2017-2018 defilesi ile de çok sık gördüğümüz bu oversıze kıyafetler şimdiden mağazalarda yerini almış durumda. Daha cool bir görünüm elde etmek için erkekler bu oversıze modelleri tercih etmektedirler. Daha da cool görünmek isteyenler için ise bu sezon bolca deri var. Deri uzun pardösüler ile cool görünebilirsiniz. Tarzınıza ayrı bir hareketlilik katacak olan pek çok deri parçalar bu sezon dolaplarınızda oldukça çok yer kaplayacak gibi durmakta.

Share.

About Author

Leave A Reply