Michael Fassbender ve Alicia Vikander Evlendi

0

Uzun zamandır birliktelikleri devam eden ve oyuncu olan Michael Fassbender ve Alicia Vikander evlendi. Ünlü çift çıkan haberlere göre İspanya’da gizlice evlenmişlerdir. Uzun yıllardır devam eden ilişkilerini evlilikle taçlandırmak istemişler ve küçük bir aile töreni düzenlemişlerdir. Evliliklerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan çift balayı için de gözlerden uzak yerleri seçmişlerdir. Kamuoyunda çıkan bir sürü habere rağmen hiçbir şekilde etkilenmeyen çift mutlu bir şekilde balayı fotoğrafları atmaktadırlar.

Michael Fassbender

2 Nisan 1977’de dünyaya gelmiş olan Michael Fassbender birçok film ve dizi de rol almıştır. Oynadığı filmlerde kendinden söz ettiren Michael Fassbender kariyerini oldukça hızla tırmanan bir aktördür. Beyaz perdeye geçişi ise 2006 yılında olmuştur. Daha sonraki zamanlarda birçok önemli filmde rol almıştır. Oynadığı filmler arasında 12 Yıllık Esaret adlı filmi ile Oscar ödülüne aday gösterilmiştir. 2011 de ise 68. Venedik film şenliğinde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır. Oyunculuğundan oldukça söz ettiren Michael Fassbender sinema dünyasının en çok aranan yüzü olmuştur. Filmlerde olduğu kadar özel yaşantısıyla da kendinden söz ettirmiştir. Son zamanlarda çıkan haberler Michael Fassbender ve Alicia Vikander ile evlendi şeklindedir. Bu konu kamuoyunda oldukça yer almıştır.

Alicia Vikander

3 Ekim 1988 doğumlu Alicia Vikander oyunculuk kariyerine kısa film ve dizilerde başlamışlardır. Birçok film ve dizilerde oynayan Alicia Vikander Oscar ödülü de almıştır. Alicia Vikander uluslararası çapta ün kazanması 2014’te olmuştur. Daha sonraki yıllarda ise oynadığı filmlerde adından söz ettirmiştir. 2015’teki Damimarkalı Kız performansı ile en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar ödülünü almıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Michael Fassbender ile tanışarak ilişkilerine başlamışlardır. 2015’te ayrıldıkları söylenen çift sonrasında herkesi şaşırtarak evlilik kararı almışlardır. Bu kararlarıyla oynadığı filmlerle olduğu kadar ilişkileriyle de kendilerinden söz ettiren ünlü çift Michael Fassbender ve Alicia Vikander evlendi. Bu konu sayesinde kendinden oldukça söz ettirmiştir. Her ne kadar kamuoyunda kendinden söz ettirmiş olsa da yapılan haberlerden etkilenmeden evlilik yaşantısına devam etmektedir.

Share.

About Author

Leave A Reply