Kevin Spacey Eşcinsel Olduğunu Açıkladı!

0

İki kere Oscar kazanmış ve çok sayıda film ve TV şov dizilerinde yer almış ünlü aktör aynı zamanda yönetmen olan Kevin Spacey Eşcinsel Olduğunu Açıkladı. Kevin Spacey kendisi hakkında söylenen ‘tecavüze kalkıştı ‘ iddialarının ardından eşcinsel olduğunu ve hayatının bundan sonrasını eşcinsel olarak devam ettireceğini Twitter hesabından duyurdu. Bu zamana kadar hem erkek hem kadınlarla ilişkisi olduğunu duyuran Kevin Spacey önce kendisiyle yüzleşmesi gerektiğini belirterek Anthony Rapp ‘in beni tecavüz etmeye kalkıştı iddialarına karşılık 30 seneyi aşkın ki bu o zamanlar 14 yaşında olan aktör Rapp ’in bir programda söyleşide; Spacey ‘in o zamanlar verdiği bir partiye gittiğini ve tüm misafirler gittikten sonra onunla ilişkiye girmek istediğini anlatmıştı.

Peki, Kevin Spacey Kimdir?

Şuan 58 yaşında olan 26 Temmuz 1956 Doğumlu Kevin Spacey Eşcinsel Olduğunu Açıkladı. İki kere biri en iyi erkek Oscar’ı olmak üzere Oscar ödülü kazanmış ünlü aktör, yönetmen ve yapımcı Kevin Spacey New Jersey(ABD) de doğmuştur. Fakat yaşamının büyük çoğunluğunu Güney California da geçirmiştir. Eğitiminin bir kısmında kız kardeşinin ağaç evini yakmasından sonra ailesinin isteği üzerine bir süre Northridge Asker Akademisinde eğitim görmüş fakat sonra displine daha fazla dayanamayıp, akademiden atıldı. İlk oyunculuk deneyimini lise yıllarında  ‘The sound of music’ oyununda rol aldı.

Kevin Spacey ‘in Rol Aldığı ve Yönetmenliğini Yaptığı Film ve Tv Şovları

House Of Cards, Amerikan Güzeli, Olağan Şüpheliler, Los Angeles Sırları, Nine Lives, Yedi, İyilik Bul İyilik Yap, Albino Timsah, Çok Özel Haber, Güç Gösterisi, Terapist, Henry ve Jun, Kevin Spacey’in rol aldığı film,  tv şovları ve yapımcılığını üstlendiği filmlerden bazılarıdır. Kendisi gibi aktör olan ‘Rapp’in ‘ açıklamaları sonrasında ise Kevin Spacey Eşcinsel Olduğunu Açıkladı. Büyük ses getiren ve özürlerinden oluşan açıklamalarında Rapp e hayranlık duyduğunu çok sarhoş olduğu için böyle bir olayı hatırlamadığını fakat bu aynı zamanda başka konuları da anlatabilme cesaretini getirdiğini açıklamalarında belirtti ve erkeklerle de romantik ilişkileri olduğunu bundan sonraki hayatını da bu şekilde devam ettireceğini açıkladı.

Share.

About Author

Leave A Reply