Hakan Akkaya Kış Erkek Modasını Açıkladı!

0

Göz kamaştıran tasarımlarıyla adından söz ettiren Hakan Akkaya şimdi de sezonun yenilikçi erkek modasıyla gündeme gelmiştir. Erkek modasındaki stil kodlarını keşfetmeye devam eden Hakan Akkaya bu yıl birçok koleksiyonla karşımıza çıkmaktadır. Yeniliklerin öncüsü olarak anılan Hakan Akkaya kış erkek modasını açıkladı. Bu koleksiyonunda düz ve ekoseli desenler seçerek rahatlık ve modayı birleştirmeye çalışmıştır. Koleksiyonda yer alan ürünler sayesinde farklılığın ön planda olacağı bir kış olacağını dile getirmektedir. Erkek modasında gelişmelerinde çok fazla yaşandığı bu dönemde Hakan Akkaya sayesinde yeni bir tarz da elde edilmeye başlanmıştır. Yeni tarzlar ve ürünler sayesinde farklı bir bakış açısı getirilen erkek modası her geçen gün daha da ilerleme göstermekte ve daha çok talep edilmektedir.

Hakan Akkaya Erkek Kış Modası

1982 yılında doğmuş olan Hakan Akkaya tasarımcı ve modacı olarak karşımıza çıkmıştır. Hakan Akkaya erkek kış modasını açıkladı. Hakan Akkaya erkek kış modasına göre erkek stilini tamamlayıcı şık pantolon ve ceketlerden oluşan mekân algısını ön planda tutan bir koleksiyon ortaya koymuştur. Günlük yaşamda, gece yaşantısında ve iş toplantılarında rahatlıkla tercih edilebilecek bir koleksiyon ortaya koymuştur. Farklı desen ve kumaşları bir araya getirerek anahtar parçaların ortaya konduğu koleksiyon olan ürünlerin yer aldığı belirten Hakan Akkaya ürünlerinin bu yıl çok fazla satış yapacağını da düşünüyor. Yaptığı ürünlerin kalitesine ve özgünlüğüne güvenen Hakan Akkaya son zamanlarda adından oldukça söz ettirmiştir.

Hakan Akkaya Kış Koleksiyonu

Hakan Akkaya erkek kış modasını açıkladı. Hakan Akkaya kış koleksiyonunda çok farklı bir tarzla karşımıza çıkmıştır. Yaptığı bu koleksiyonu gösterişli bir sunumla ilgililere duyuran Hakan Akkaya koleksiyonundan oldukça iddialı olduğunu da göstermiştir. Kendi özgü özellikleri olan bu koleksiyonda daha önce kullanılmamış detaylar kullanılmıştır. Koleksiyonda bu kışın hâkim olacağı düşünülen renklerinden olan siyah, kırmızı ve lacivert renkleri daha çok kullanılmıştır. Bu renklerle oluşturulan ürünlerde Gotik tarzı hissettirmeyi amaçlamıştır. Hissettirmeyi amaçladığı Gotik tarz daha göz alıcı olmasından dolayı daha fazla ilgi çekebileceğini düşünmüştür.

 

Share.

About Author

Leave A Reply