Erkeklerde Edis Modası Rüzgarı

0

Kısa sürede yaptığı şarkılar ile ve farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, yakışıklı şarkıcı, özellikle 80 ler tarzını yansıtan gömlekleri ile oldukça konuşulmakta. Bir moda ikonu haline dönüşen Edis’in bu tarzı için pek çok olumlu yorum gelmişti. Gömleklerinde görülen çiçek desenleri ve bol kesin kısa kollu modeller oldukça beğenilmiş erkek modasını tekrar 80 lere taşımayı başarmıştır. Rahat, şık ve elegan bir görünüme sahip olan başarılı şarkıcı Edis, gardırobunun olmazsa olmazlarının gömlek olduğunu söylemiştir. Renk olarak ise sanatçı genellikle siyah, lacivert ve yeşil renklerini tercih etmektedir. Şarkıcı Edis gömlekleri özellikle büyük yakaları ile dikkat çekmektedir.

Edis Gömlekleri

Edis’in tarzında en çok dikkat çeken detay her zaman gömlekleri olmuştur. Özellikle dik yakalı bol ve kısa kollu gömleklerini kendine yakıştıran yakışıklı şarkıcı, Kombinlerinde daha rahat ve spor olmayı tercih ediyor. Özellikle aksesuar olarak da bileklik takmayı tercih eden yakışıklı şarkıcı ne giyerse kendine yakıştırmayı başarıyor. Artık onun bu giyim tarzı bir moda trendi olmuş durumda. Edis modası olarak artık yeni nesil şarkıcının tarzında kombinlere yönelmeye başladı. Edis’in en çok açık renkleri tercih ettiğini kliplerindeki kıyafetlerinden görüyoruz. Özellikle kullandığı kıyafetlerin hepsi kendi tarzını yansıtıyor. Ünlü şarkıcı asla beğenmediği bir şeyi giymeyeceğini, tarzın insanın kişiliği olduğunu röportajlarına eklemiştir.

Olmamış Mı Olmuş Edis

Olmamış mı şarkısı ile patlama yaşayan bir anda popülariteyi yakalayan sempatik ve bebek yüzlü Edis, tarzı ile de olmuş dedirtti.  Edis’in en sevdiği moda dönemi 70 ler ve 80 ler olup, sanatçı bunu kendi tarzına da yansıtmıştır. Sanatçının en çok dikkat eden kombin parçalarından biri de ayakkabıları. Özellikle spor ayakkabı giymeyi tercih eden ünlü şarkıcı takım elbise altına dahi spor ayakkabı tercih ederek rahatlığından ödün vermiyor. Erkeklerde ikon haline dönüşen Edis, kliplerinde yer alan kombinleri ile de oldukça dikkat çekmiştir. Daha dinamik ve renkli, eğlenceli bir tarza sahip olan yakışıklı şarkıcı moda diye değil yakıştığı için bu tarzda kıyafetleri tercih ettiğini söylemiştir. Şarkıcı Edis modasına uyum sağlamak için onu takip etmenizi önermekteyiz.

Share.

About Author

Leave A Reply