Spor Takım Elbise Kombinleri

0

Erkekler günlük yaşamlarında takım elbise giymemekte olup, takım elbiseleri genellikle özel günlerde yani düğün, nişan, toplantı, iş gibi durumlarda mecburen tercih etmektedir. Genel olarak erkeklerde takım elbiseler çok fazla günlük yaşam için tercih edilmemektedir. Bunun nedeni ise aslında takım elbiselerin genelde klasik olmasından dolayıdır. Erkekler günlük yaşamda rahatlık için genelde spor giyim tercih etmekte olup, daha modern bir görünüm içinde tercihlerini bu yönden yana kullanmaktadırlar. Fakat son zamanlarda spor takım elbiseler ön plana çıkmakta olup, erkeklerde bu yönde tercihlerini değiştirmeye başlamıştır. Özellikle 2017 yılında yavaş yavaş piyasaya çıkarak 2018’de yaygınlaşmaya başlayan spor takım elbiseler, 2019’da tamamen erkekler tarafından tercih edilecektir.

Spor Takım Elbise Modelleri

Spor takım elbise modelleri konusunda normal takım elbiselere göre daha dar kesim olup, giyen kişilerin üzerine oturmaktadır. Hem pantolonlarda hem de ceketler de kalıp olarak daha dar kesim olurken aynı zaman da hem kumaş hem de farklı keten modeller de tercih edilmektedir. Spor takım elbise modelleri konusunda zıt renkler kullanılabilir. Örneğin altında mavi bir pantolon olurken üzerin de kırmızı bir ceket tercih edilebilir. Bu kulağa her ne kadar hoş gelmese de giyildiğinde oldukça şık bir görünüm elde edilebilir. Spor takım elbise modelleri aynı zaman da blazer ceketler ile de kullanılabilir. Keten bir pantolon ile üzerine giyilen blazer ceketler harika bir görünüm oluşturabilir.

Spor Takım Elbise Kombin Önerileri

Spor takım elbise kombin önerileri konusunda siyah bir keten pantolonun üzerine tercih edilen dar kesim kollarında yama bulunan açık kahverengi bir blazer ceket harika olurken içine giyilen beyaz dar kesim gömlek kombini muhteşem bir görünüme kavuşturacaktır. Ayakkabı olarak keten kumaştan elde edilen kunduraya yakın fakat daha kalın tabanlı ve spor görünüme sahip olan ayakkabılar tam anlamı ile kombini tamamlayacaktır. Gömleklerin yakalarının birkaç düğme açık olması ve spor bir saat kullanılması kombinin oldukça şık ve modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Pantolonun paça kısımlarının biraz kısa olması ise modaya ayak uydurmanızı sağlayacak faktörlerden olacaktır.

Share.

About Author

Leave A Reply