2018 Kış Erkek Kombinleri

0

2018 yılının kış aylarına girmemize az kalmışken ve kışın yüzünü göstermesi ile mağazalarda ki raflar yenileri ile boy göstermektedir. Bu kış 2018 erkek kombinlerin de geçen seneye göre epeyce farklılıklar oluşmakta olup, atkılardan, renklere, kazaklardan, montlara kadar değişiklikler görülecektir. Bu değişikliklerde erkekler kendilerini farklı bir tarz içerisinde bulurken bu tarz onların daha seksi, daha yakışıklı ve daha klas görünmelerini sağlayacaktır. Bu yıl kış renklerinden olan gri, kahve, siyah tonları hakimiyet sürmekte olup, genellikle modellerde farklılıklar yer alacaktır. Erkek saç modellerinde oluşan tarz farklılıkları 2018 kış erkek kombinlerin de yansıdığını sizler de göreceksiniz. Peki, bu kış neler moda ve hangi kombinler tercih ediliyor birlikte inceleyelim.

  • Atkılar

2018 kış erkek kombinlerin de hemen hemen her kombinde yanınızdan ayıramayacağınız ve sizlere farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacak ve kışın sert rüzgarlarından sizleri koruyacak olan atkıları sürekli olarak göreceğiz. Atlılar genellikle gri ve tonlarında olsa da kıyafetinize göre farklı renkler de kullanılabilir. Aynı zaman da kalın örgü atkılar daha çok tercih edilecek.

  • Bereler

Şık kombinlere eşlik edecek olan bereler bu yıl oldukça ilgi görecek. Bu berelerde de genellikle gri tonları ön planda olsa da farklı renkleri yine kombinize göre değişkenlik gösterebilir.

  • Kazaklar

Kazaklarda da örgü modeller 2018 kış erkek kombinlerin de yerini alırken grinin tonları olan yine örgü atkılar ile güzel bir geçiş sağlayacaktır. Özellikle kaslı vücutlarda bu kazaklar ideal görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır.

  • Boyunlu Kazaklar

Biraz eskiye götüren boyunlu kazaklar yıllar öncelerinde hatta babalarınızın gençlik dönemlerin de oldukça tercih edildiğini görebileceksiniz. Bu yıl bu nostaljik görüntü mağazaların rafların da sık sık karşılaşmanız mümkün olacaktır. Boyunlu kazaklar genellikle penye tarzında olup, soğuk sert rüzgârından sizleri koruması amacı ile sıklıkla tercih edilecektir. Güzel bir kombin ile oldukça şık görünmenizi de sağlayacaktır.

  • Takımlar

İşi veya tarzı gereğince resmi giyinen erkeklerin ise 2018 kış erkek kombinlerin de kahve, lacivert ve yine gri tonlar hakimiyet sürecek. Zıt renkler ile resmiyet kurmanız mümkün olurken kazaklar ve gömlekler işe muhteşem bir kombin yapabilirsiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply