Erkeklerin Kızlarda Aradığı Özellikler

0

Birçok bayanın merak ettiği sorulardan birisi de erkeklerin kızlarda aradıkları özellikler olmaktadır. Genel itibari ile bir erkeğin en çok aradığı özelliklerden birisi hiç kuşkusuz güzelliktir. Ancak sadece bununla sınırlı kalmıyor. Eğer bir erkek evlilik yolunda ilerleme yapmıyorsa sizde aradığı özelliklerin pek bir amacı yoktur. Tıpkı evlenmelik değil, eğlenmelik kız muhabbeti gibi düşünülebilir.

Erkekler Aile Kavramına Önem Verirler

Eğer bir erkek evlenmek için sizinle ciddi bir beraberlik düşünüyorsa aile yapınıza çok dikkatli bir yaklaşım sergileyecektir. Sonuç itibari ile bir ömür boyu birlikte yaşayacağı insanın ailesinin disiplinine bakarak karar vermek ister. Eğer bazı kısıtlamalar yapılmamış ise ileride bazı sorunların çıkabileceği endişesini yaşarlar. Erkek aynı şekilde evleneceği kişinin ailesine saygı duymasını bekler. Bu başlık altından çıkan sonuç ise ailelere karşı saygı, eşler arasında olacak olan saygıdır.

Nerede Nasıl Davranacağını Bilmeli

Erkekler hayatta bazı olumsuzluklara karşı elinden geleni yapsalar da bazı zamanlarda pes etme derecesine gelirler. Evlendiği kişi ya da sevgilisi nerede nasıl adım atacağını iyi bilmelidir. Erkek kendisini kötü hissettiği anda devreye girmelisiniz ve doğru yolu göstermelisiniz. Kendisine yön veren kadınlardan erkekler bir hayli hoşlanırlar. Tabi bu süreç olumsuzluklar meydana geldiği zaman yapılmalıdır.

Kişisel Bakıma Özen Göstermelisiniz

Kişisel bakım denilince aklınıza ilk olarak makyaj gelmemelidir. Bazı erkekler makyaj yapan kadınlardan hoşlanmayabilir. Ancak temiz olmak ve en azından güzel kokması gerekir. Kişisel bakım çok kapsamlıdır bakımlı olmak ise ayrıcalıktır.

Sorunları Büyütmeyin

Eşler, nişanlılar, sevgililer, arkadaşlar illaki tartışma içerisine girebilirler. Ancak en ufak bir sorunu sürekli büyütürseniz ve endişeye kapılırsanız erkek bu durumdan sıkılır ve bunalır. Şüpheci yaklaşımlardan uzak durmalısınız. ‘’ Neredeydin, Neden Aramadın, Neden Geç Geldin ‘’ gibi suallerden hiç haz almazlar. Bu nedenle bu soruları sorabilirsiniz ancak abartmadan, günlük rutine bağlamadan yapmalısınız.

Erkeğin Size Güvenmesini Sağlayın

Hani derler ya ‘’ erkek gibi kadınsın ‘’ diye işte bu izlenimi erkek arkadaşınıza ya da eşinize vermelisiniz. Gittiğiniz her yerde eşinizin gözü arkada kalmamalıdır. Size güvenmeli ve tek başınıza bir işin üstesinden gelmelisiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply