Erkeklerde En Seksi Dövmeler

0

Dövmeler insanların vücutlarında belirli bölgelere yaptırdıkları ve hayatlarından bir kesime ait hikayelerin yer aldığı vücut boyama sanatı ürünüdür. Kadınlarda ve erkeklerde birçok modeli olan dövmelerin bu yazımızda erkeklerde dövme modelleri ile ilgili bilgileri ve tüyoları sizler ile paylaşacağız.

Erkeklerde En Seksi Görünen Dövme Modelleri

Size birkaç farklı araştırma sonucu dünyanın en ünlü erkek dergilerinden derlediğimiz dövme modellerini tanıtacağız. 2018 erkek dövmesi modelleri ise;

  • Çapa Dövmesi: Yıllardır yerini kimselere kaptırmayan çapa dövmeleri erkeklerin vücutlarının neresinde olursa olsun kadınlar tarafından seksi bulunmaktadır.
  • Kolu Tamamen Kaplayan Dövmeler: Bu tarz dövmeler her erkekte bulunmalı. Şekilleri ne olursa olsun erkeklerin omuzdan el hizasına kadar yaptırmış oldukları kompozisyon dövmeler kadınlar tarafından oldukça etkileyici bulunmaktadır.
  • Old Scool Dövmeler: Bu tarz dövmeler ile old scool tarzının cool seksi duruşunu üzerinde taşıyan erkekler renk ve şekil tasarımları ne olursa olsun oldukça seksi bulunmaktadırlar.
  • Çiçek Desenli Dövmeler: Erkekler için pek uygun görülmese de seksi bulduğumuz her erkeğin vücudunun bir bölümünde mutlaka bir çiçek desenli dövme bulunmaktadır.
  • Boyun Dövmeleri: Boyna dövme son zamanların en trend dövme akımları arasında yer almaktadır. Şekli ne olursa olsun boynunuza yaptıracağınız minimal bir dövme ile seksilikte çığır açabilirsiniz.
  • Bacak ve Kalça Dövmeler: Sahillerde dikkat çekmek isteyen her erkeğin mutlaka bir kalça ya da bacak dövmesi bulunmalıdır.
  • El ve Parmak Dövmeleri: Son dönemlerin en popüler dövme çeşitlerinden biri ise el ve parmaklarınıza yaptıracağınız kompozisyon dövmeleri olmaktadır.

En seksi erkek dövme modelleri arasında geçen diğer dövme modelleri ise gökyüzü tabanlı dövme modelleri, hayvan figürleri, İngilizce ya da İbranice yazı dövmeleri ve geometrik dövmeler oldukça rağbet görmektedir. Son yıllarda en çok kullanılan dövme modelleri arasında minimal dövmeler de geçmektedir. Dövmeler silinme ihtimalleri olsa da vücudunuzda uzun yıllar taşıyacağınız ve sizlerden birer iz taşıyan bir çeşit sizi yansıtan figürler oldukları için iyi düşünmeli ve doğru kararlar vermelisiniz. Dövme yaptırmak istediğiniz salonlarda bu iş ile ilgili eğitim almış ve standartlara uygun aletler kullanan salonları tercih etmelisiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply