Yazın Ailecek Gidebileceğiniz 5 Tatil Yeri Önerisi

0

Ailecek tatil planları denildiğinde genellikle kadınlar bu konuda aktif rol izleseler de aslında son kararı evin erkeğinin verdiği aşikarıdır. Yaz tatilleri insanların olmazsa olmazları arasında yer almakta olup, yazın ailecek muhteşem bir tatil için planlar sınırsızdır. Güzel mekanlar, güzel yerler keşfetmek için insanlar her yıl farklı yerleri ve farklı mekanları tercih etmek isterler. Aslında tatil için plan yapan çiftlerin bazıları hareketli ve eğlenceli mekanları tercih etmek isterken bazıları ise şehrin gürültüsünden rahatsız olduğu için kesinlikle rahat ve sessiz ortamları tercih etmektedirler. Biz sizlere hem sessizliğin hem de eğlencenin bulunacağı yerleri bir arada keşfederek bu mekanları sizlere sunacağız. Yazın ailecek gidebileceğiniz 5 tatil yeri önerisi için hazır mısınız?

  1. Fetiye

İnanılmaz ve eşsiz manzarası ile tercih edilebilecek tatil köşelerinden birisi olan Fetiye olup, tarihi kokusu da buram buram gelmektedir. Kordonları ile plajları ile ve muhteşem doğası ile sizlere harika bir tatil yeri sunacak olan Fetiye, balığı ile ünlü bölgelerden birisidir. Çeşitli tekne turları ile keşfedeceğiniz mekanlar kendisine hayran bırakarak tekrar gelme isteğinizi arttıracaktır.

  1. Çıralı- Olimpos- Adrasan

Akdeniz sahillerinin inanılmaz doğası ile birleşmesini bir arada isteyen kişiler için ideal mekanlardan olan Çınarlı, Adrasan ve Olimpos böceklerin çıkardıkları sesleri bile sizlere dinleterek harika bir tatil imkanını sunmaktadır. Şehir merkezlerine yakınlığı ile hem eğlenceyi keşfederken hem de doğa ile iç içe tatil yapabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Antalya’nın ayrılmaz parçalarından olan bu yerleri keşfetmek için atm kullanabilirsiniz.

  1. Kuşadası- Didim

Eğe bölgesinin muhteşem tatil köşelerinden olan Kuşadası ve Didim deniz, kum, güneş 3’lüsünü sizlere sunarken aynı zaman da birçok tarihi mekanı ile de sizlere harika eserler sunmaktadır. Aynı zaman da bu bölgelerde huzuru, sessizliği de keşfedebilirken eğlenceyi de sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

  1. Kaş- Kalkan

Yaz tatilinin ayrılmaz yerlerinden olan Kaş ve Kalkan ikilisi Antalya’nın sanki keşfedilmemiş yerlerinden olup, gideni kendisine hayran bırakmaktadır. Antalya’ya uzak olsa da eğlenceyi ve sessizliği sizlere sunan diğer mekanlardan birisi olacaktır.

  1. Datça

Issız koyları, kamp alanları ile oldukça geniş tatil planı için uygun olan Datça, birçok plaj bölgesi ile de kendisine hayran bırakmaktadır. Hem sessizliği hem de eğlenceyi burada keşfetmeniz mümkün olacaktır.

Share.

About Author

Leave A Reply