Kadınların Vazgeçilmezi Olun!

0

Erkeklerin aslında ideallerinden birisi olan her kadın tarafından beğenilmek, istenmek ve ilgi görmek olup, bunu başarmak için bazı taktiklerde bulunmaktadır. Bu taktiklerin bazıları işe yarasada bazıları çok da ilgi görmemekte hatta bayanlar tarafından itici gelmektedir. Birçok kişi bu konuda araştırmalar yaparak bayanların ilgilendikleri alanları, ilgilendikleri erkekleri dile getirmektedir. Fakat bu paylaşılan yazıların sizlere çok faydasının olduğunu düşünmüyorum. Çünkü her kadın farklı erkekten hoşlanmaktadır. Bunun için bir kadının hoşlandığı erkekten diğer kadın hoşlanmaya bilir. Hatta o kadına itici bile gelebilir. Fakat kadınların bazı noktaları bulunmakta olup, bu noktalardan bayanların etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Sizler ile daha önce hiçbir yerde paylaşılmamış olan önemli maddeleri sunacağım.

Kadınların Hangi Erkeklerden Hoşlanır?

Kadınların hoşlandıkları erkekler kişiden kişiye farklılık gösterse bile bazı maddeler standart olup, hemen hemen her kadını cezp etmektedir. Bun maddeler ise;

  • Kadınlar bakımlı erkeklerden hoşlanmaktadır. Tırnak bakımı, el bakımı, saç bakımı kadınların oldukça önem verdikleri konulardandır. Kadınlar yaratışı nedeni ile temiz ve bakıma önem vermektedir. Bunun için ilk baktıkları nokta bakımdır. Diş bakımı bile kadınlar için önemlidir.
  • Bakımlı erkek dışında güzel kokan bir erkek de kadınları oldukça etkilemektedir. Örneğin; ter kokan bir erkek kadınlar için ne kadar itici geliyorsa güzel ve hoş kokan bir erkek o kadar ilgi görmektedir.
  • Kadınlar esprili, komik erkeklerden hoşlanmaktadır. Yeri geldiğinde esprili olan erkek yeri geldiğinde sert ve güçlü olmalıdır. Bu kadınların ilgisini çekmektedir.
  • Kadınların etkilendikleri bir diğer konu da gizemli kişiliklerdir. Kendini çok anlatan erkekler bayanların dikkatini çekmek yerine sıkılabilirler. Fakat gizemli ve kendisi hakkında kadınların kafasında soru işareti bırakan erkekler daha çok ilgi görmektedir.
  • Bir erkek bayanlar tarafından ilgi görmek istiyorsa kolay olmamalı, her zarfa atlamamalı zor olmalıdır. Unutmamalısınız ki zor erkek her zaman ilgi görmektedir.
  • Ayrıca Türk kadını sert erkeklerden hoşlandığı da kaçınılmaz bir gerçektir. Kibar, sert ve güçlü erkek her zaman kazanır.
  • Görünüm açısından bayanların çoğu önem verse de tabi ki her zaman görünüm kazanmayabilir. Tavır her zaman bir adım öndedir. Tip bakımından bakımlı olduğunuz takdir de ilgi görebilirsiniz.
  • Kaslı bir vücuda hiçbir bayan hayır demez. Bunun için kas yaparak kendinizi geliştirmelisiniz. Modern bir erkek olmalı ve aynı zaman da içinizde sertliği barındırmalısınız.

Kadınların vazgeçilmezi olmak için sizlere kimsenin bahsetmediği maddeleri paylaştık. Bunları önemseyerek kadınların ilgisini çekebilir ve her bayana hitap edebilirsiniz. Öncelikle bakıma ve kaslara dikkat etmelisiniz. Unutmamalısınız ki ilk ön izlenimi görünüşünüz vermektedir. Bakımlı erkek her zaman kazanmaktadır.

Share.

About Author

Leave A Reply