Kadınların Erkeklere Kariyer Bakışları

0

Bir kadın ilk olarak erkeklerin dış görünüşlerine bakarak yaklaşım sergilese de erkeklerin güçlü ve karakteri özellikleri de kadını kendisine çeken ekstra faktörler arasında yer almaktadır. Öncelikle kadınların erkeklerde aradıkları özellikler güçlü ve sorumluluk sahibi kişilik olması ile birlikte kendi ayakları üzerine sağlam basan ve karakteri oturmuş kişilerden hoşlanırlar. Kadınlar bazı zaman da aslında zengin avcısı olarak adlandırdıkları kadınlar yok değildir. Fakat genellikle kadınlar aslında paraya değil kişinin tek başına becerdiği ve yaptığı gelecekteki hayatına da bakarlar. Nasıl ki erkekler genel anlamda güçlü kadınları severken ve hoşlanırken kadınlarda aslında bir nevi aynı erkeklerden hoşlanmaktadır. Bu durumda da erkeklerin işi ve konumu onları etkilemektedir.

Kadınlar Güçlü Erkekleri Sever!

Kadınlar güçlü erkekleri sever sözünden bazılarınız kas, dövüş gibi fikirler akla gelse de aslında bir kadın bunlardan yani şiddetten hoşlanmaz. Bizim şuan bahsettiğimiz güç aslında finansal güçtür. Buda tabi ki işi ve konumu belirlemektedir. Kadınlar direk olarak erkeklerin finansal gücünü sorgulamamaktadır. Fakat arabasından, giyiminden, sigarasından bile finansal yapısını ölçebilir. Tabi ki konum ve iş yani para her zaman aynı seviyede kalmayabilir. Bazı zamanlar olur ki çıkışın inişi de görülebilir. Fakat bu erkeğin bunun üzerinden gelebilecek özveriyi yani gücü göstermesi gerekmektedir. Bu kadınlardan özgüveni göstererek erkeklerin sığınabileceği liman olarak görebilir.

Erkeklerde Kariyerin Kadınlar Üzerinde Etkisi

Konum ve kariyer erkeklerin sahip olması gereken en büyük avantajıdır. Bu sosyal çevrede de saygı görmesini sağlarken aynı zaman da kadınlar üzerinde de etkisi şüphesiz ki oldukça fazladır. Bir doktor düşünün ki alanında her yerde tanınır ve saygı gösterilir. Bu durum kadınlar için de geçerli bir durumdur. Güç ve özgüven sahibi ve her yerde saygı gören ve sosyal çevresi geniş olan erkekler her yerde kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Bu tabi ki de sevdiği kadın ve hoşlandığı kadın içinde geçerli bir durumdur. Tabi ki bu saydıklarımız her kadın için geçerli değildir. Bazı kadınlar genel anlamda güçlü erkeklerden hoşlanırken maddiyat ve konum gibi durumları gereksiz olarak görebilir.

Share.

About Author

Leave A Reply