Kadınları Etkilemenin Önemli Yolları

0

Kadın erkek ilişkileri aslında bakıldığın da çeşitli yollardan geçmektedir. Kadınlar erkeklerin sadece dış görünüşü ile ilgilenmemekte olup, dış görünüş sadece kadınların anlık olarak hoşlanmasını sağlar ve daha sonra ki önemli olan etken iç güzellik olarak tabir edilse de aslında erkeklerin hareketleri, tavırları ve davranışları onların en etkili bağlanma yöntemleri olarak görülmektedir. Bir erkek hoşlandığı kadını etkilemek istiyorsa dış görünüşün yeterli olmayacağını bilmesi gerekmektedir. Daha önce de belirttiğimiz üzere dış görünüş sadece kadınları sizlere yakınlaştırır. Eğer ki belirtmiş olduğumuz hal ve hareketleriniz kadınları itiyorsa arkasına bakmadan kaçması oldukça normal olacaktır. Biz de bunun üzerine kadınları etkilemenin önemli yolları konusunu araştırdık ve bizzat kadınların ağzından dinleyerek sizlere gerçek olan bilgileri veriyoruz.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kadınları etkilemenin önemli yolları aslında kadınların ilk olarak nasıl erkeklerden hoşlandığı konusundan geçmektedir. Kadınlar, ilk olarak erkeklerden etkilenmek adına dış görünüme bakar. Dış görünümde önemli olan nasıl giyindiğiniz değildir. Bakımlı, temiz ve öz güveni yerinde olan erkekler her zaman kadınların dikkatini çekmiştir. Bunların dışında saçına, vücuduna, tırnaklarına hatta ayaklarına bile bakan erkekler her zaman diğer erkeklere göre ilk sırada yer almaktadır. Tabi ki bunu siz bağıra bağıra söylememelisiniz. Bunu kadının kendisi fark etmesi önem arz etmektedir. Kadınlar daha sonra ki etap da ise erkeği tanımak ister ve ona yakınlaşarak ve vakit geçirerek hareketlerine, huylarına ve davranışlarına bakar.

İlişkide Erkekler Nasıl Davranmalıdır?

Bir erkek ilişki de aslında yapı olarak aynı olsa da gerçeğe bakıldığın da kendisini törpüleyecek noktaların bulunduğunu görebilir. İlişki de her zaman baskın karakter olmak oldukça iyidir ve kadın bununla birlikte kendini koruma altında hissedebilir. Fakat bu durumu da ayarında tutmak gerekmektedir. Örneğin kadına bu eteği giyme demek yerine bu sana daha çok yakışıyor demek daha mantıklı bir davranış olacaktır. Kadınlar sahiplenmekten ve kıskanılmaktan hoşlanır. Fakat özgürlüklerinin çok fazla sizin elinize geçtiğini fark ederse anında kaçabilirler. Kadınlar kibar ve sorumluluk alabilecek erkekleri severler. Aynı zaman da kadınların vazgeçilmez şartları olan durumlardan birisi de nerede nasıl hareket etmesini bilen kişileri her zaman hayatlarında görmek isterler. Kadınları etkilemenin önemli yolları bu seçeneklerden geçmektedir. Gerisi sizin ve karşı tarafın gidişatına bağlı olarak değişebilir.

Share.

About Author

Leave A Reply