Erkeklerde Yaz Parfüm Seçenekleri

0

Parfüm seçenekleri arasında yer alan erkeklerde bulunan parfümler oldukça önemli olup, özellikle parfümlerde bayanların etkilenmesi önem arz etmektedir. Erkeklerde seksi parfüm seçenekleri olarak sizlere en güzel ve en kalıcı parfümleri sunarken aynı zaman da kalıcı ve kaliteli olmasına da özen göstererek öneriler de bulunacağız. Özellikle sevilen kokuları ön planda tutarken sizlere orijinal olan ve fiyatları hakkında da bilgiler sunacağız. Sevilen ve eşsiz kokulardan olan erkeklerde seksi parfüm seçenekleri arasında yer alan hoş kokulardan ziyade eşsiz ve kalıcılık sunan parfümlere öncelik vereceğiz. Erkeklerde seksi parfüm seçenekleri arasında kadınlardan da bilgi alarak sizlere paylaştığımızı belirtmek isteriz.

  1. VERSACE EROS

Canlı ve seksi kokusu ile ön plana çıkmakta olan Versace Eros isminden de anlaşılacağı üzere aşkın ve seksiliğin kokusu olarak bilinmektedir. Her saat için kullanıma uygun olan bu parfümde sabah, öğle, akşam hatta gece bile kullanabilirsiniz. Kalıcı özelliği ile sevilerek tercih edilmektedir. Bu parfümün orijinali 200 TL civarında satışa sunulmuştur.

  1. YVES SAİNT LAURENT LA NUİT DE L’HOMME

Yumuşak ve hasas kokusu ile ön plana çıkmakta olan bu parfüm erkekler için seksi bir seçenek olup, kolaylıkla tercih edilebilir özelliklere sahiptir. Kalıcı özelliği ile ön plana çıkan parfüm seçeneklerinde seksiliğin aslında çok sert olması gerekse de bu parfüm hasas yapısı ile dikkat çekerken hafif bir esinti vermektedir. Kadınlar bu parfümü sarhoş edici özelliklere sahip bulmakta olup, bunun içinde erkekler de bu parfüm ön plana çıkmaktadır. Parfümün orijinal fiyatı ise 340 TL civarlarında satışa sunulmaktadır.

  1. UESS SEDUCTİVE HOMME BLUE

Şehvet uyandırıcı özelliğe sahip olan karışımlar sayesinde ön plana çıkarak tercih edilmekte olan bu erkek parfümü hafif olsa da oldukça çekici, hoş ve seksi bulunmaktadır. Sofistike bir kokuya sahip olan bu parfüm kalıcılığı ile de ön planda yer almaktadır. Bu parfümün fiyatı ise 150 TL civarlarında satılmaktadır.

  1. PACO RABANNE 1 MİLİON

Erkek parfümleri arasında en çok tercih edilen seksi, kalıcı, çekici ve hoş olan bu parfüm oldukça kaliteli olup, her yerde kullanılabilir. Satış fiyatı ise şuan da 400 civarlarındadır.

Share.

About Author

Leave A Reply