2018 Yazlık Erkek Şapka Modelleri

0

Yaz aylarının yüzünü göstermesinin ardından insanlar güneşten korunmak için şapka kullanırlar. Şapka aynı zaman da modellerine göre sizlerin tarz ve şık görünmesini de sağlayan yazlık aksesuarlardan birisi olarak görülmektedir. 2018 yazlık erkek şapka modelleri konusunda bu yılın en trend modellerine göz attığımız da çeşitli renkler ve modeller dikkatimizi çekmiştir. Bu modeller 2018 yılının en trend şapka modellerinden olduğunu düşündüğümüz için sizler ile paylaşacağız. Kışın şapka kullanımı aslında soğuktan korunmak için tercih edilse de yazında güneşin sizlere zarar vermemesi için kullanılmaktadır. Özellikle tatil bölgelerinde güneşin ve nemin yoğun olmasından kaynaklı sıklıkla kullanılsa da tarz konusunda büyük değişiklikler vermektedir.

Erkek Yazlık Şapka Modelleri

Erkek yazlık şapka modelleri konusunda genel olarak izlemediğiniz de cap modelleri vazgeçilmez şapka modelleri arasında bu yıl da ilk sırada yer alıyor. Fakat bu yıl kot cap modelleri ön plana çıkarken mavi, siyah, lacivert gibi renkler oldukça talep görecek. Aynı zaman da eskitilmiş cap modelleri de bu yılın vazgeçilmezleri arasın da yer alırken, fileli modeller de plaj, havuz gibi yerlerde sıklıkla kullanılacak. Kot desenli modellerde kot renkleri ve tonları da ön plana çıkacak olup, desenli modeller de oldukça talep görecektir. Özellikle askeri tarzda olan desenler bu yılın en gözde şapka modelleri arasında yer alacaktır.

Erkek Fötr Şapka Modelleri

Erkek şapka modellerinde bir diğer tercih edilen model fötr şapka modelleri olup, yuvarlak ve tarz bir görünüm vermesi ile oldukça farkındalık yaratmaktadır. Bu şapka modellerinde ise özellikle siyah ve lacivert renkler ön plana çıksa da bordo, yeşil gibi renkler de bu yıl oldukça tercih edilecektir. Yazın hem güneşten koruyan bu şapkalar erkeklerde salaş ve farklı tarzlar için ideal bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Özellikle uzun saç tercih eden erkeklerde oldukça şık ve farklı bir görünüm oluşturabilir. Aynı zaman da takım elbiselerle bile kombinlenebilen bu tarz şapkalarda beyaz renkler de ön plana çıkacaktır. Hasır görünümlü olan modeller ise yazın plaj ve havuz kenarları için ideal seçeneklerden olacaktır.

Share.

About Author

Leave A Reply